Produkt information
Drejet måtte S i 200 mm længde med pladeadapter. Bruges til at optimere lastfordelingen på flade tage. Passer til K2 BasicRail 22 og er kompatibel med K2 Dome 6 systemer og K2 Dome Zero systemer. Materiale: Aluminium EN AW 5754 H111 og EPDM.
PS! Produktteksten er maskineoversat fra norsk.
K2-base
K2 har udviklet sit eget gratis designværktøj til nemt at beregne fastgørelsesmaterialerne til dit tag, her får du også en materialeliste. Se mere i videoen nedenfor.
PS! Produktet kan afvige fra videoen.
Læs mereKlippet er tilføjet som relevant information til produktet, men er ikke nødvendigvis identisk. Indholdet i en produktvideo, testvideo eller anmeldelse kan afvige fra det produkt, der sælges. Dette kan gælde farver, specifikationer, versionsforskelle, regionale forskelle mv. Det er produktets navn, beskrivelse og billeder, du skal forholde dig til ved køb af varen.
OK
Dele
Find nemt delene
Dette produkt har PartFinder
Partfinder er designet til at gøre det så nemt som muligt at finde den rigtige del til produktet ved hjælp af eksploderede billeder og/eller styklister.
Åbn PartFinder
c
Dele du savner? Klik her!